Eén momentje voor een bewuste keuze…

Leuk dat je een bezoekt brengt aan voorclubs.sportindeventer.nl! Wij maken gebruik van cookies om jouw bezoek aan voorclubs.sportindeventer.nl zo gebruiksvriendelijk en persoonlijk mogelijk te maken. Met behulp van deze cookies zijn wij onder andere in staat om de site te kunnen analyseren, het gebruiksgemak te verbeteren en jou de meest relevante informatie te kunnen tonen. Omdat grip op je online privacy belangrijk is, verzoeken wij je om kort de tijd te nemen voor een bewuste keuze.

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring

Hoewel het bij Warande met de spelregelkennis van de leden volgens coördinator Jack Burm over het algemeen goed zit, juicht hij een initiatief als het spelregelcafé toe. Bevordering van sportiviteit en respect is immers in ieders belang. “Het juist hanteren van de spelregels leeft enorm binnen onze vereniging. Er is bij elke wedstrijd begeleiding. Maar je kunt nooit genoeg kennis hebben van de spelregels. Als je weet hoe de regels in elkaar steken, sta je zekerder in je schoenen en tennis je met meer plezier.”

Het spelregelcafé is net zo goed bedoeld voor leraren, scheidsrechters en vrijwilliger. Iedereen die aanwezig was op de club bij Warande kon zich zonder aan te melden meedoen.

Benieuwd naar hoe het spelregelcafé bij De Warande verliep en wat de betekenis is van het Keurmerk Spelregel Proof, waarmee de club werd beloond? Lees het hele verhaal op Centrecourt.nl, platform voor clubbestuurders en trainers in tennis.

  • Datum: 21-12-2016

Blijf op de hoogte!

Wil je al het laatste nieuws over bepaalde thema's in je mailbox ontvangen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief en geef zelf aan hoe vaak je een mailtje wilt ontvangen en over welke thema's deze gaat.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Klik op één van de onderstaande thema’s om meer over dit onderwerp te lezen. Als je op het plusje naast het thema klikt, houden we je op de hoogte van dit onderwerp in jouw nieuwsbrief.

Bestuur & organisatie Vrijwilligers en personeel Opleidingen en bijscholingen Scheidsrechters en officials Trainers & coaches Ledenbehoud

Goede voorbeelden in de buurt


Lees ook