Eén momentje voor een bewuste keuze…

Leuk dat je een bezoekt brengt aan voorclubs.sportindeventer.nl! Wij maken gebruik van cookies om jouw bezoek aan voorclubs.sportindeventer.nl zo gebruiksvriendelijk en persoonlijk mogelijk te maken. Met behulp van deze cookies zijn wij onder andere in staat om de site te kunnen analyseren, het gebruiksgemak te verbeteren en jou de meest relevante informatie te kunnen tonen. Omdat grip op je online privacy belangrijk is, verzoeken wij je om kort de tijd te nemen voor een bewuste keuze.

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring

Bestuurslid Mark Kamp van HCM Arnhem: "Die seizoensafsluiting doen we al jaren, dat hoort bij onze club. Met ruim duizend leden is HCM Arnhem echt nog een familieclub, waar gezelligheid heel belangrijk gevonden wordt. Een groot barbecuefeest aan het eind van het seizoen is dan voor ons het moment om de veldkampioenen te huldigen. En vooral: om alle vrijwilligers te bedanken voor hun inzet in het afgelopen seizoen."

Dat bedanken gebeurt door de vrijwilligers gratis uit te nodigen voor het BBQ-feest. Alle overige leden en betrokkenen betalen een bijdrage. Kamp: "In totaal gaat het dan om tussen de 100 en 150 niet-betaalde vrijwilligers, die we op deze manier onze waardering voor hun werk willen tonen."

Best een flink bedrag, dus. Maar volgens het bestuur van HCM Arnhem zeker de moeite waard. Kamp: "Veel te vaak wordt het als vanzelfsprekend gezien, al die mensen die ons helpen de club draaiend te houden. En de vrijwilligers zelf vinden het meestal ook 'normaal', dat je dat voor je club over hebt. Maar toch merk je dat ze die blijk van waardering op prijs stellen. Geeft je toch nét even wat meer plezier van je werk."

Bestuur stroopt de mouwen op

Op 24 juni aanstaande is het weer zover. De voorbereidingen zijn in volle gang. Door het bestuur, want de vrijwilligers hoeven die avond niets te doen. Kamp: "De bestuursleden staan die avond aan de barbecue. Wij willen hen bedanken, dit is hún feestje. En hopen dat ze volgend seizoen dan weer allemaal van de partij zijn!"

  • Datum: 07-06-2017

Blijf op de hoogte!

Wil je al het laatste nieuws over bepaalde thema's in je mailbox ontvangen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief en geef zelf aan hoe vaak je een mailtje wilt ontvangen en over welke thema's deze gaat.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Klik op één van de onderstaande thema’s om meer over dit onderwerp te lezen. Als je op het plusje naast het thema klikt, houden we je op de hoogte van dit onderwerp in jouw nieuwsbrief.

Vrijwilligers en personeel Vrijwilligers Bestuur & organisatie Tips en advies

Goede voorbeelden in de buurt


Lees ook