Eén momentje voor een bewuste keuze…

Leuk dat je een bezoekt brengt aan voorclubs.sportindeventer.nl! Wij maken gebruik van cookies om jouw bezoek aan voorclubs.sportindeventer.nl zo gebruiksvriendelijk en persoonlijk mogelijk te maken. Met behulp van deze cookies zijn wij onder andere in staat om de site te kunnen analyseren, het gebruiksgemak te verbeteren en jou de meest relevante informatie te kunnen tonen. Omdat grip op je online privacy belangrijk is, verzoeken wij je om kort de tijd te nemen voor een bewuste keuze.

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring

Die loterij is er niet zomaar eentje. Er zijn namelijk grote prijzen te winnen, zoals onder andere een vakantiehuis en een auto. “Bij onze club waren er ouders die een vakantiehuis te koop hebben staan. Zij hadden ergens voorbij zien komen dat een andere club in Friesland bezig was met een dergelijke loterij, waarbij je ook een huis kon winnen. Zodoende is het balletje gaan rollen,” vertelt Jorrit Veenstra, manager bij AANN.

Al gauw ging Veenstra namelijk in gesprek met de organisator en bedenker van de loterij. “Hij was enthousiast en zag er wel wat in. We hebben vrij snel daarna een vergunning bij de kansspelautoriteit aangevraagd. Die is goedgekeurd, waardoor we konden starten.” 

In totaal zijn er 33.000 loten beschikbaar in de loterij. Daarvan moet de club er minstens 23.000 zien te verkopen. “Op 9 november is daarvoor de deadline. Als we het minimale aantal niet halen, gaat het niet door en houden we er niets aan over. Maar we hebben er vertrouwen in: het gaat de goede kant op.” 

Maximaal haalbare

Inmiddels zijn er immers al meer dan 15.000 loten verkocht van de beschikbare 33.000. “We gaan voor het maximaal haalbare. Er is maar één kans om zoiets te doen en daar gaan we voor. Dit is een leuke manier om geld binnen te halen voor de club. We liggen nu mooi op schema en hebben nog een aantal acties op stapel, zoals demonstraties in diverse dorpen. Maar de meeste loten verkopen we eigenlijk door Facebook-advertenties.”

De inkomsten van de loterij zullen door AANN uiteindelijk worden gebruikt voor de aanschaf van de huidige trainingshal, of wellicht zelfs een nieuwe locatie. “We hebben nu een trainingshal met één vloer en wat extra ruimte, maar het liefst hebben we twee vloeren. Dan kunnen we met veel meer sporters tegelijk trainen. Bovendien is er behoefte aan bijvoorbeeld een valkuil. Maar wat we uiteindelijk kunnen realiseren, hangt af van de uitkomst van de loterij,” besluit Veenstra.

Meer informatie over de loterij kun je vinden op deze website. Daar kun je bovendien ook zelf een lot (ter waarde van 33 euro) aanschaffen.

  • Datum: 30-07-2019

Blijf op de hoogte!

Wil je al het laatste nieuws over bepaalde thema's in je mailbox ontvangen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief en geef zelf aan hoe vaak je een mailtje wilt ontvangen en over welke thema's deze gaat.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Klik op één van de onderstaande thema’s om meer over dit onderwerp te lezen. Als je op het plusje naast het thema klikt, houden we je op de hoogte van dit onderwerp in jouw nieuwsbrief.

Financiën Accommodatie

Lees ook