Eén momentje voor een bewuste keuze…

Leuk dat je een bezoekt brengt aan voorclubs.sportindeventer.nl! Wij maken gebruik van cookies om jouw bezoek aan voorclubs.sportindeventer.nl zo gebruiksvriendelijk en persoonlijk mogelijk te maken. Met behulp van deze cookies zijn wij onder andere in staat om de site te kunnen analyseren, het gebruiksgemak te verbeteren en jou de meest relevante informatie te kunnen tonen. Omdat grip op je online privacy belangrijk is, verzoeken wij je om kort de tijd te nemen voor een bewuste keuze.

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring

Met het maatschappelijke project helpt de KNVB verenigingen om een gezonde sportomgeving te creëren en hen een alternatief bieden voor de verleiding van de frikandel en zijn ongezonde maten. Thema’s als gezonde voeding, alcohol, roken en gastvrijheid staan centraal. De clubs krijgen onder andere een upgrade van de kantine (inclusief apparatuur) en een clubcoach die voor acht uur per week aan de club wordt verbonden om het programma van FC Vers goed van de grond te krijgen. Daarnaast heeft FC Vers een team van experts aan zich verbonden die de tot de beschikking staan voor de clubs.

De winnende verenigingen verbinden zich voor drie jaar aan het programma van FC Vers. Ook verengingen DHL, SEV, SV RAP en Zeelandia Middelburg dongen mee om tot de selectie te behoren, maar zij vielen buiten de boot. Wel kunnen zij rekenen op ondersteuning van de KNVB voor de realisatie van een optimale sportomgeving.

Stroomversnelling

"Deze uitverkiezing geeft een boost aan de hele vereniging", vertelt Remco Winter van FC Zoetermeer. "Wij zijn als club geen opvoeder, maar leveren wel graag een bijdrage aan een gezonde leefomgeving. De kantine is daar een belangrijk onderdeel van. Leden van ons en andere gasten komen daar geregeld. Wij willen graag de sfeer op de club naar een hoger plan brengen, zodat mensen graag naar onze club komen. De uitverkiezing als FC Vers club brengt dat in een stroomversnelling."

Winter kan niet wachten om de plannen van FC Vers door te voeren. "Daarnaast lopen er plannen om ook andere doelgroepen bij onze kantine te betrekken. Zo zijn we met de gemeente in gesprek om mensen met een arbeidsachterstand via de club kansen te bieden om een maatschappelijke bijdrage te leveren."

Bekijk ook het filmpje over wat FC Vers gaat betekenen voor de voetbalclubs.

Foto: KNVB

  • Datum: 02-10-2019

Blijf op de hoogte!

Wil je al het laatste nieuws over bepaalde thema's in je mailbox ontvangen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief en geef zelf aan hoe vaak je een mailtje wilt ontvangen en over welke thema's deze gaat.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Klik op één van de onderstaande thema’s om meer over dit onderwerp te lezen. Als je op het plusje naast het thema klikt, houden we je op de hoogte van dit onderwerp in jouw nieuwsbrief.

Kantine Accommodatie Accommodatie Kantine Gezonde Sportkantine

Lees ook