Eén momentje voor een bewuste keuze…

Leuk dat je een bezoekt brengt aan voorclubs.sportindeventer.nl! Wij maken gebruik van cookies om jouw bezoek aan voorclubs.sportindeventer.nl zo gebruiksvriendelijk en persoonlijk mogelijk te maken. Met behulp van deze cookies zijn wij onder andere in staat om de site te kunnen analyseren, het gebruiksgemak te verbeteren en jou de meest relevante informatie te kunnen tonen. Omdat grip op je online privacy belangrijk is, verzoeken wij je om kort de tijd te nemen voor een bewuste keuze.

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring

Een club die daar ook duidelijk haar kansen in zag, is de Waterpolovereniging Polar Bears uit Ede. Voorzitter Angelique Jonker is trots dat in haar gemeente begin november het lokale Sportakkoord getekend werd en hun club daar deel van uitmaakt. "Wij vinden het belangrijk dat we erbij zijn. In de afgelopen vier maanden hebben we onze bijdrage geleverd aan de inhoud van het Sportakkoord. Nu moet het natuurlijk wel ook allemaal nog uitgevoerd worden. Er hebben veel partijen geparticipeerd hier in Ede, niet alleen verenigingen, maar ook individuen en bedrijven, zoals sportscholen. Het was een leerzaam proces. Want dat wat wij als vraagstuk binnen onze club hebben, dat hebben wij natuurlijk niet alleen. En om dan om tafel te zitten met andere clubs, dat is dan heel zinvol. Een goed idee wat door één club bedacht wordt, kan dan door andere clubs mee opgepakt worden."

Mee blijven denken

Polar Bears zit met hun 400 leden aan de grenzen van hun groei, omdat het badwater niet meer leden toelaat. Jonker vindt daarmee echter niet, dat de club niet méér kan doen voor Ede. "Uiteraard zijn we er trots op een eredivisieclub te zijn. Maar we zijn er óók voor de ouderen, die zo lang mogelijk willen blijven sporten en bewegen. En door mee te denken in het Sportakkoord beslis je als club ook mee over de verdeling van de gelden. De gelden voor ondersteuning in dit kader komen erbij, dus meedoen levert extra op! En zo breed als het Sportakkoord is, kun je altijd een plek vinden om jouw idee erin te laten passen. En tenslotte: als iets dan een keertje niet lukt, dan is er toch ook geen man overboord?!"

Wil je meer weten over het sportakkoord? Bekijk dan de informatie op Voorclubs.

  • Datum: 08-01-2020

Blijf op de hoogte!

Wil je al het laatste nieuws over bepaalde thema's in je mailbox ontvangen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief en geef zelf aan hoe vaak je een mailtje wilt ontvangen en over welke thema's deze gaat.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Klik op één van de onderstaande thema’s om meer over dit onderwerp te lezen. Als je op het plusje naast het thema klikt, houden we je op de hoogte van dit onderwerp in jouw nieuwsbrief.

Bestuur & organisatie Wat betekent het Sportakkoord voor jouw club? Samenwerking Gemeenten

Lees ook