Eén momentje voor een bewuste keuze…

Leuk dat je een bezoekt brengt aan voorclubs.sportindeventer.nl! Wij maken gebruik van cookies om jouw bezoek aan voorclubs.sportindeventer.nl zo gebruiksvriendelijk en persoonlijk mogelijk te maken. Met behulp van deze cookies zijn wij onder andere in staat om de site te kunnen analyseren, het gebruiksgemak te verbeteren en jou de meest relevante informatie te kunnen tonen. Omdat grip op je online privacy belangrijk is, verzoeken wij je om kort de tijd te nemen voor een bewuste keuze.

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring

"Wij denken al jaren verder dan onze vereniging. Wij hebben om ons heen een scholengemeenschap, een moskee, een heel actieve buurtvereniging en een sportpark, waar 21 sportaanbieders actief zijn. Voor onze situatie komt het Sportakkoord op een perfect moment." Draaijer ziet het lokale Sportakkoord ook niet zozeer als middel om de club op een hoger plan te tillen. Hij ziet vooral mogelijkheden om in Ede nog meer samen te werken om mensen aan het bewegen te krijgen. “Ik pleit al jaren ervoor dat de openbare ruimtes sportiever worden en de sportieve ruimtes openbaar. En ik denk dat we met het lokale Sportakkoord daarin weer flinke stappen vooruit kunnen maken.

Bruisende plek

Kijk bijvoorbeeld naar het pasgeleden herontworpen marktplein in Ede: daar zijn een soort ‘kamers’ van gemaakt, dat trekt zó veel mensen, je ziet er spelende kinderen, mensen die muziek maken. Het is een bruisend centraal punt in de stad geworden! We hebben natuurlijk ook geluk met onze sportieve burgemeester en geweldig enthousiaste wethouder; dat zijn mensen die mee vooruit willen kijken en dat inspireert enorm. Wij hebben als club geen nieuwe leden nodig, wij zien liever dat mensen aan onze trainingen mee komen doen. En daarom doen we mee met het Sportakkoord.”

Durf verder te kijken

Welke tip wil Draaijer andere clubs meegeven, die nog twijfelen of zij als club wel mee moeten doen met het lokale Sportakkoord? “Het begint met je visie als club. Heb lef! En durf buiten je vereniging te kijken. Want alles wat je daarbuiten wilt doen, daar kan dan iedereen die in het Sportakkoord zit je mee helpen. Dit gaat heel veel mooie dingen opleveren!”

  • Datum: 17-02-2020

Blijf op de hoogte!

Wil je al het laatste nieuws over bepaalde thema's in je mailbox ontvangen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief en geef zelf aan hoe vaak je een mailtje wilt ontvangen en over welke thema's deze gaat.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Klik op één van de onderstaande thema’s om meer over dit onderwerp te lezen. Als je op het plusje naast het thema klikt, houden we je op de hoogte van dit onderwerp in jouw nieuwsbrief.

Sportakkoord Gemeenten Open Club Samenwerking

Lees ook