Eén momentje voor een bewuste keuze…

Leuk dat je een bezoekt brengt aan voorclubs.sportindeventer.nl! Wij maken gebruik van cookies om jouw bezoek aan voorclubs.sportindeventer.nl zo gebruiksvriendelijk en persoonlijk mogelijk te maken. Met behulp van deze cookies zijn wij onder andere in staat om de site te kunnen analyseren, het gebruiksgemak te verbeteren en jou de meest relevante informatie te kunnen tonen. Omdat grip op je online privacy belangrijk is, verzoeken wij je om kort de tijd te nemen voor een bewuste keuze.

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring

De Apeldoornse MHC was enkele weken geleden al te zien op het Jeugdjournaal, omdat het de eerste club was, die een filmpje gemaakt had van de 'Stickshake', de alternatieve begroeting voor het handen schudden voorafgaand aan de wedstrijd. Inmiddels volgen de maatregelen zich in snel tempo op en is 'hockey' niet meer mogelijk. "Dat wil niet zeggen dat onze Familiehockeyvereniging niets kan doen", zegt Breed. "AMHC Apeldoorn is De Mooiste Club van Nederland, en als 'hockey' niet kan, dan worden 'Familie' en 'Vereniging' des te belangrijker. Het niet kunnen hockeyen valt in het niet bij alles wat er momenteel gebeurt."

Oproep

Vorige week deed Breed een oproep aan de leden van de club om te kijken, hoe we elkaar in deze tijd kunnen helpen: 'Als vereniging willen wij er zijn voor iedereen die dat nodig heeft! Zijn er mensen in jouw omgeving (leden, familie van leden, ouderen etc.) die door de huidige omstandigheden in de problemen komen of anderszins hulp nodig hebben? Of betreft dat jouzelf? Het bestuur wil dan graag kijken of wij als vereniging, met al onze leden en met al het talent, de kennis en de handen van al die leden, kunnen helpen. Neem dan ook vooral contact met ons op.'

"Hoewel wij nu nog geen hulpvraag hebben ontvangen zijn er wel veel leden die een aanbod hebben gedaan iets te willen doen. En dat is heel divers, dat gaat van boodschappen doen tot aan advocaten arbeidsrecht en mensen die professionele psychische hulpverlening aanbieden. Of de mogelijkheid om te bidden, nu ook de kerken dicht zijn. Onze bijna 1100 leden laten zien dat ook zij willen helpen een positieve invulling te geven aan deze periode."

Op zoek

Binnenkort maakt de club kenbaar welke ondersteuningsmogelijkheden er allemaal aangeboden worden door de leden van de vereniging. Breed: "We zijn allemaal nog op zoek naar wat dit voor ons allemaal gaat betekenen, en we zullen als club proberen daar voortdurend op in te springen en te kijken wat wij kunnen bijdragen!"

  • Datum: 20-03-2020

Blijf op de hoogte!

Wil je al het laatste nieuws over bepaalde thema's in je mailbox ontvangen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief en geef zelf aan hoe vaak je een mailtje wilt ontvangen en over welke thema's deze gaat.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Klik op één van de onderstaande thema’s om meer over dit onderwerp te lezen. Als je op het plusje naast het thema klikt, houden we je op de hoogte van dit onderwerp in jouw nieuwsbrief.

Bestuur & organisatie Samenwerking

Lees ook