Eén momentje voor een bewuste keuze…

Leuk dat je een bezoekt brengt aan voorclubs.sportindeventer.nl! Wij maken gebruik van cookies om jouw bezoek aan voorclubs.sportindeventer.nl zo gebruiksvriendelijk en persoonlijk mogelijk te maken. Met behulp van deze cookies zijn wij onder andere in staat om de site te kunnen analyseren, het gebruiksgemak te verbeteren en jou de meest relevante informatie te kunnen tonen. Omdat grip op je online privacy belangrijk is, verzoeken wij je om kort de tijd te nemen voor een bewuste keuze.

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring

Het mooie van de crisis is dat er nieuwe initiatieven ontstaan. Verenigingen zetten zich bijvoorbeeld in als boodschappenservice voor ouderen, ze dagen hun leden uit via challenges op sociale media, er worden beweegactiviteiten voor ouderen georganiseerd en er worden ‘korfbaltuinen’ aangelegd. Alle initiatieven zijn te lezen op de NOC*NSF website, waar dagelijks nieuwe ideeën worden toegevoegd.

Hulpvragen verenigingen

De coronacrisis zorgt bij verenigingen voor veel nieuwe (ondersteunings)vragen. De afgelopen weken zijn we samen met onze stakeholders (bonden, gemeentes etc.) druk bezig geweest om deze vragen op te halen en daar passende ondersteuning voor te ontwikkelen.

Webinars

Om verenigingen juist in deze unieke periode te ondersteunen, hebben we drie online webinars ontwikkeld, die we samen met Rabobank aan de verenigingen willen aanbieden.

De webinars duren 60-75 minuten en zijn online voor elke vereniging toegankelijk.

Het aanbod:

  1. Financieel gezond de crisis door
    Hoe zorg je als vereniging juist in deze periode voor (nieuwe) inkomstenbronnen?
  2. Ledenbinding nu we elkaar op de club niet meer ontmoeten
    Hoe zorgen we er tijdens de coronacrisis voor dat we onze leden aan de vereniging blijven binden?
  3. Communiceren, juist nu, maar hoe?
    Hoe blijf je als vereniging ook in een periode waarbij je elkaar fysiek niet ziet in contact met je leden?

 

  • Datum: 09-04-2020

Blijf op de hoogte!

Wil je al het laatste nieuws over bepaalde thema's in je mailbox ontvangen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief en geef zelf aan hoe vaak je een mailtje wilt ontvangen en over welke thema's deze gaat.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Klik op één van de onderstaande thema’s om meer over dit onderwerp te lezen. Als je op het plusje naast het thema klikt, houden we je op de hoogte van dit onderwerp in jouw nieuwsbrief.

Coronavirus Clubbestuur

Lees ook