Eén momentje voor een bewuste keuze…

Leuk dat je een bezoekt brengt aan voorclubs.sportindeventer.nl! Wij maken gebruik van cookies om jouw bezoek aan voorclubs.sportindeventer.nl zo gebruiksvriendelijk en persoonlijk mogelijk te maken. Met behulp van deze cookies zijn wij onder andere in staat om de site te kunnen analyseren, het gebruiksgemak te verbeteren en jou de meest relevante informatie te kunnen tonen. Omdat grip op je online privacy belangrijk is, verzoeken wij je om kort de tijd te nemen voor een bewuste keuze.

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring

Door de vele aanvragen voor een cheque en het beschikbare budget van € 50.000,- per lokale Rabobankvestiging, moest de beoordelingscommissie een zorgvuldige en eerlijke afweging maken van elk verzoek. “Wij zijn blij dat clubs zich bij ons hebben gemeld voor steun en dat wij, samen met onze ledenraad, de verenigingen die het echt nodig hebben een steuntje in de rug kunnen geven”, stelt directievoorzitter Harry Nieuwenhuizen. Op Texel hebben alle 10 verenigingen hun cheque opgehaald en in Den Helder zijn 42 van de 51 verenigingen langs geweest. “Samen met Rabobanken Kop van Noord-Holland, West-Friesland, Alkmaar e.o., Zaanstreek en Waterland en Omstreken hebben we met dit Fonds 200 organisaties ondersteund.”

Verschillende soorten aanvragen

In de kop van Noord-Holland waren meerdere verschillende activiteiten gepland. Toernooien en wedstrijden van sportverenigingen die niet door konden gaan, bijvoorbeeld. Daardoor lopen de sportverenigingen veel inkomsten mis en worden zij financieel hard geraakt door de coronacrisis. Het rond krijgen van begrotingen staat nu op de tocht en zelfs continuïteitszorgen steken de kop op. De Rabobank en haar ledenraad zijn blij dat zij de verenigingen die het echt nodig hebben, ondersteuning hebben kunnen bieden. “We hopen dat ze allemaal deze corona tijd overleven en de draad snel weer kunnen oppakken. Gelukkig is dat bij een aantal sportverenigingen al het geval”, aldus Nieuwenhuizen.

Rabo ClubSupport

Door de coronacrisis en de gevolgen die dit heeft voor verenigingen, start de jaarlijkse Rabo ClubSupport in 2020 na de zomerperiode. Vanaf begin september kunnen verenigingen zich een maand lang inschrijven voor de campagne, waarbij de Rabobank een deel van haar winst doneert aan verenigingen door heel het land.

  • Datum: 10-06-2020

Blijf op de hoogte!

Wil je al het laatste nieuws over bepaalde thema's in je mailbox ontvangen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief en geef zelf aan hoe vaak je een mailtje wilt ontvangen en over welke thema's deze gaat.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Klik op één van de onderstaande thema’s om meer over dit onderwerp te lezen. Als je op het plusje naast het thema klikt, houden we je op de hoogte van dit onderwerp in jouw nieuwsbrief.

Financiën Rabo ClubSupport Giften en nalatenschappen

Lees ook